Rezultatai maratonas

Citadele Kauno maratono 2017 rezultatai - maratonas 42,195km

Nr. Vardas, pavardė Lytis Amžiaus grupė Vieta Vieta pagal lytį Vieta pagal amžių Oficialus laikas Realus laikas 21.098km Miestas Šalis Klubas
364 Mindaugas Viršilas V V 1 1 1 02:23:49 02:23:48 01:09:47 Raseiniai Lietuva Pilenai
167 andrius jaksevicius V V 2 2 2 02:28:20 02:28:19 01:12:48 Sidabravas Lietuva Vegan runners/Belgrave harriers
335 Antanas Žukauskas V V 3 3 3 02:37:28 02:37:27 01:16:17 Jonava Lietuva BKMaratonas
249 Robertas Zaicevas V V40 4 4 1 02:43:26 02:43:25 01:18:20 Vilnius Lietuva ASICS
265 Matthew Robertson V V 5 5 4 02:47:41 02:47:39 01:24:43 London United Kingdom Herne Hill Harriers
273 Maksim Remezau V V 6 6 5 02:51:46 02:51:42 01:24:44 Minsk Belarus Victoria
311 Natalia Kan M M 7 1 1 02:52:17 02:52:15 01:25:45 St. Petersburg Russian Federation YORC
301 Virgilijus Maštaitis V V40 8 7 2 02:56:00 02:55:10 01:27:12 Kauno rajonas Lietuva
165 Vaidas Ramanauskas V V 9 8 6 02:57:30 02:57:21 01:29:49 Kaunas Lietuva
154 Marius Triukas V V40 10 9 3 02:59:29 02:59:18 01:29:48 Kauno raj. Lietuva I RUN
347 jonas adamonis V V 11 10 7 02:59:33 02:59:29 01:29:46 vilnius Lietuva
157 Anastasiia Zacharova M M40 12 2 1 02:59:37 02:59:28 01:27:30 Svetogorsk Rusijos Federacija Tichvin
186 Uldis Klavinš V V 13 11 8 02:59:46 02:59:42 01:29:47 Riga Latvia
187 Gunars Kegis V V50 14 12 1 02:59:46 02:59:42 01:29:47 Riga Latvia
162 Nerijus Mikučionis V V 15 13 9 03:00:21 03:00:19 01:28:38 Kaunas Lietuva Kauno BMK/VDU
121 Gitana Akmanavičiūtė M M 16 3 2 03:01:36 03:01:30 01:28:20 Kaunas Lietuva Begimo klubas
232 Rytis Zajančkauskas V V40 17 14 4 03:02:22 03:01:59 01:28:56 Vilnius Lietuva sviesos kariai
317 Saulius Litvinavičius V V40 18 15 5 03:02:49 03:02:41 01:28:54 Kaunas Lietuva SDG
279 Tomasz Klosek V V40 19 16 6 03:03:33 03:01:49 01:31:09 Warsaw Poland
263 Elena Makarevich M M 20 4 3 03:03:36 03:03:33 01:28:17 Vilnius Lietuva Vilniaus BK Jonasmaratonas
288 Simas Stasiukaitis V V 21 17 10 03:04:27 03:04:08 01:33:31 Panevėžys Lietuva Begimo klubas
319 Mindaugas Garmus V V 22 18 11 03:04:31 03:04:24 01:31:31 Kaunas Lietuva SDG
163 Aleksandra Veselova M M40 23 5 2 03:04:44 03:04:35 01:31:25 Saint Petersburg Rusijos Federacija SLteam
129 Lukas Jelisejevas V V 24 19 12 03:05:19 03:04:47 01:35:02 Šveicarija Lietuva
145 Deimantas Mitka V V40 25 20 7 03:05:19 03:05:11 01:32:23 Vilnius Lietuva Na, pagauk!
217 TOMAS SEGALIS V V 26 21 13 03:05:30 03:05:22 01:33:47 VILNIUS Lietuva
148 Vaidas Tamošauskas V V50 27 22 2 03:06:32 03:06:22 01:32:18 Telšiai Lietuva
205 Steiner Jean-Pierre V V40 28 23 8 03:07:10 03:07:03 01:32:46 Switzerland Urba Pneu Team
343 Donatas Kojala V V 29 24 14 03:07:54 03:07:51 01:32:24 Vilnius Lietuva Stepių Vilkas
152 Karolis Rimkus V V 30 25 15 03:09:31 03:09:24 01:28:24 Vilnius Lietuva
259 Artūras Meškutavičius V V 31 26 16 03:10:17 03:09:57 01:35:58 Vilnius Lietuva Neko Runners
281 Robertas Petronis V V50 32 27 3 03:10:18 03:09:57 01:37:07 Birštonas Lietuva Sostines Olimpas
341 Mikhail Ebril V V40 33 28 9 03:11:19 03:10:03 01:33:31 St.Petersburg Russian Federation YORC
117 Andrius Oskominas V V 34 29 17 03:12:01 03:11:53 01:33:34 Vilnius Lietuva
260 Edvinas Dargužis V V 35 30 18 03:12:17 03:11:14 01:36:43 Kaunas Lietuva VDU
241 Andrius Baltuska V V40 36 31 10 03:12:28 03:12:16 01:31:37 Wien Austria
116 Gediminas Navickas V V 37 32 19 03:12:42 03:11:25 01:35:51 Vilnius Lietuva
368 Egidijus Janiška V V50 38 33 4 03:12:50 03:12:47 01:32:26 Kaunas Lietuva UAB
213 Andrius Kazlauskas V V 39 34 20 03:13:03 03:12:12 01:36:49 Kaunas Lietuva Gtenta.lt
306 Pavel Hensirouski V V 40 35 21 03:13:15 03:13:07 01:38:01 Gomel Belarus Corfu Sea Runners
291 Rūta Šimkūnaitė M M 41 6 4 03:13:23 03:13:12 01:37:07 Vilnius Lietuva Volvere Run
131 Karolis Linauskas V V 42 36 22 03:13:25 03:13:04 01:37:37 Kaunas Lietuva
128 Vytautas Garla V V50 43 37 5 03:14:36 03:14:23 01:37:07 Panevėžys Lietuva Panevėžys
300 Martynas Cibulis V V 44 38 23 03:14:55 03:14:26 01:35:53 Joniškis Lietuva
190 Viktors Saveljevs V V 45 39 24 03:15:00 03:14:51 01:37:07 Riga Latvia
327 Janis Actins V V40 46 40 11 03:15:02 03:14:53 01:37:07 Riga Latvia
132 Rolandas Kriugžda V V 47 41 25 03:15:30 03:15:07 01:34:10 Kaišiadorys Lietuva Kaišiadorys BĖGA
138 Algirdas Medeikis V V 48 42 26 03:15:58 03:15:54 01:32:56 Šiauliai Lietuva Begimo klubas
332 Donatas Žalneravičius V V 49 43 27 03:16:29 03:16:26 01:33:10 Kaunas Lietuva Autotoja
84 Dmitrijus Čepenko V V 50 44 28 03:16:48 03:16:44 01:37:07 Kaunas Lietuva Sparta
181 Petras Gotautas V V 51 45 29 03:17:09 03:16:11 01:37:07 Kaunas Lietuva JUTA RACING
270 Ignas Švickis V V 52 46 30 03:17:40 03:17:29 01:37:54 Vilnius Lietuva
119 Rimas Bulvydas V V 53 47 31 03:18:17 03:17:48 01:39:40 Vilnius Lietuva Baltasmazgas
244 Ernestas Janušaitis V V 54 48 32 03:18:27 03:17:46 01:30:54 Kazlų Rūda Lietuva
235 Haroldas Šinkūnas V V40 55 49 12 03:18:36 03:17:31 01:40:55 Vilnius Lietuva
293 Donatas Gurnys V V 56 50 33 03:18:42 03:18:38 01:37:39 Kaunas Lietuva PGA Lietuva
227 Darius Steckis V V 57 51 34 03:19:01 03:18:54 01:30:17 Klaipėda Lietuva UAB Klaipėdos Kartono Tara
177 Arūnas Maciulevičius V V40 58 52 13 03:19:36 03:19:21 01:37:10 Kaunas Lietuva Vilniaus triatlono asociacija
218 Darius Remeika V V 59 53 35 03:19:54 03:19:48 01:36:34 Vilnius Lietuva
238 Irmantas Budėnas V V 60 54 36 03:20:59 03:20:51 01:37:44 Vilnius Lietuva
338 Dovilė Jurkevičiūtė M M 61 7 5 03:21:41 03:21:20 01:40:12 Vilnius Lietuva Spurtas
369 Vitālijs Golubeckis V V 62 55 37 03:21:57 03:21:46 01:41:31 Riga Latvia VSK Noskrien
246 Arturas Minikauskas V V 63 56 38 03:22:11 03:21:51 01:31:37 Bergen Norway Varegg
140 Olga Sokolova M M40 64 8 3 03:22:23 03:22:13 01:38:16 St Petersburg Rusijos Federacija SLteam
321 Edgaras Suchockas V V40 65 57 14 03:22:31 03:22:16 01:39:16 Kaunas Lietuva SDG
314 Sigitas Ciukša V V40 66 58 15 03:22:32 03:22:23 01:42:09 Kaunas Lietuva SDG
315 Deividas Klovas V V 67 59 39 03:22:45 03:22:10 01:40:23 Kaunas Lietuva SDG
352 Gediminas Kučas V V 68 60 40 03:23:12 03:22:11 01:44:35 Kaunas Lietuva Swedbank, AB
275 Natallia Malinouskaya M M40 69 9 4 03:23:35 03:23:30 01:35:53 Minsk Belarus Victoria
365 Darius Biržietis V V40 70 61 16 03:23:38 03:23:27 01:38:18 Jonava Lietuva Begimo klubas
130 Audrius Viplentas V V40 71 62 17 03:23:44 03:23:36 01:38:34 Kaunas Lietuva
109 Linas Norkevicius V V40 72 63 18 03:23:46 03:23:35 01:41:31 Siauliai Lietuva
239 Egidijus Auškalnis V V40 73 64 19 03:23:51 03:23:49 01:37:10 Kelmė Lietuva Kasciukai
236 Sada Bukšnienė M M50 74 10 1 03:24:00 03:23:57 01:39:25 Kaunas Lietuva BMK
278 Viktor Markovskij V V 75 65 41 03:24:23 03:23:52 01:43:12 Kauans Lietuva KTU
164 Sigitas Pranaitis V V 76 66 42 03:24:44 03:24:40 01:37:06 Vilnius Lietuva Na, pagauk!
231 Gytis Baranauskas V V50 77 67 6 03:24:51 03:23:57 01:36:32 Kaunas Lietuva
297 Igor Perepech V V40 78 68 20 03:25:30 03:25:24 01:37:51 Sankt-Petersburg Russian Federation
330 Piotr Rahoisha V V40 79 69 21 03:25:57 03:25:39 01:41:20 Minsk Belarus Victoria
326 Valerii Lantcov V V50 80 70 7 03:25:59 03:25:41 01:38:28 St. Petersburg Russian Federation Sylvia
60 Valdas Šmaižys V V40 81 71 22 03:26:20 03:26:14 01:37:22 Klaipėda Lietuva
268 Vaidotas Zemlys-Balevičius V V 82 72 43 03:26:40 03:25:46 01:44:04 Vilnius Lietuva Indraja4Ever
151 Rimantas Simaitis V V40 83 73 23 03:27:05 03:26:57 01:37:26 Vilnius Lietuva COBALT
371 Vytis Aleksiejūnas V V40 84 74 24 03:27:09 03:26:54 01:41:46 Kaunas Lietuva Citadele Bank
318 Vilija Damašickienė M M50 85 11 2 03:27:22 03:27:18 01:40:12 Kaunas Lietuva SDG
363 Genadijus Makuševas V V50 86 75 8 03:27:39 03:27:33 01:44:45 Vilnius Lietuva Grant Thornton Baltic UAB
269 Krystan Jurczyszyn V V 87 76 44 03:27:47 03:27:22 01:34:16 Tomaszw Lubelski Poland
320 Justinas Rimkus V V 88 77 45 03:28:24 03:28:20 01:41:32 Kaunas Lietuva SDG
264 Marius Liauteris V V 89 78 46 03:28:28 03:28:21 01:50:25 Kaunas Lietuva KTU / Ąžuolas
285 Tautvydas Vaškys V V 90 79 47 03:28:52 03:28:35 01:50:03 Marijampole Lietuva
325 Tadas Survila V V40 91 80 25 03:28:59 03:28:52 01:44:11 Kaunas Lietuva SDG
250 Gediminas Kazlauskas V V40 92 81 26 03:29:08 03:28:51 01:40:43 Šilutė Lietuva Šilutė
324 Marius Tumavičius V V 93 82 48 03:29:08 03:29:01 01:44:11 Kaunas Lietuva SDG
103 Anton Bagaev V V 94 83 49 03:29:28 03:28:43 01:49:14 Minsk Baltarusija followminsk
215 ANDREA MAGANZANI V V40 95 84 27 03:29:30 03:29:17 01:44:46 Varese Italy Whirlpool
75 Ernestas Žentelis V V 96 85 50 03:29:35 03:29:23 01:44:38 Jonava Lietuva Begimo klubas
183 Tomas Jurgelevičius V V 97 86 51 03:29:43 03:29:30 01:41:27 Vilnius Lietuva
272 Andrius Sakalauskas V V 98 87 52 03:29:47 03:29:36 01:44:45 Kaunas Lietuva Kauno maratono klubas
146 Gintaras Meištininkas V V40 99 88 28 03:29:52 03:29:49 01:40:30 Mažeikiai Lietuva Begimo klubas
191 Valdis Nilovs V V40 100 89 29 03:29:53 03:29:42 01:44:46 Riga Latvia
328 Normunds Laucis V V50 101 90 9 03:29:54 03:29:43 01:44:46 Riga Latvia
367 RAIMONDAS BRAZIULIS V V 102 91 53 03:30:36 03:30:01 01:47:07 Ignalina Lietuva
358 Jonas Čeponis V V 103 92 54 03:30:52 03:29:25 01:48:32 Vilnius Lietuva Vilnius
141 Algirdas Matas V V 104 93 55 03:30:55 03:30:43 01:41:48 Kaunas Lietuva
48 Gintautas Mickevičius V V 105 94 56 03:31:06 03:30:46 01:42:39 Šiauliai Lietuva
290 Artur Venis V V 106 95 57 03:31:58 03:30:53 01:50:25 Brest Belarus Brest Runners Club
247 NICHOLAS TURNER V V 107 96 58 03:32:46 03:31:57 01:43:46 DUBAI United Kingdom
274 Lilian Florea V V40 108 97 30 03:33:01 03:32:56 01:41:35 Chisinau Moldova
280 Lina Kavarzaite M M 109 12 6 03:33:03 03:32:41 01:44:48 Vilnius Lietuva
96 Karolis Sutula V V 110 98 59 03:33:05 03:32:30 01:45:54 Vilnius Lietuva Sutula fitness
207 Evaldas Rozplochas V V 111 99 60 03:33:31 03:33:20 01:44:46 Kaunas Lietuva
386 Dovydas Kaminskas V V 112 100 61 03:33:47 03:33:29 01:47:30 Kaunas Lietuva
340 Povilas Uosaitis V V 113 101 62 03:35:08 03:34:51 01:47:30 Alytus Lietuva Triatlono klubas TRIATLETAS
229 Vidmantas Dobrovolskas V V50 114 102 10 03:35:23 03:35:09 01:41:51 Kaunas Lietuva Kauno BMK/VDU
111 Egidijus Laskovas V V40 115 103 31 03:36:33 03:36:30 01:42:39 Kaunas Lietuva Begimo klubas
224 Antanas Januševičius V V 116 104 63 03:37:28 03:36:26 01:47:34 Vilnius Lietuva
360 Sergei Shuliakov V V 117 105 64 03:37:55 03:37:20 01:43:44 Kaliningrad Russian Federation
170 Algirdas Džiaugys V V40 118 106 32 03:38:11 03:38:00 01:41:20 Kaunas Lietuva VDU
93 Saulius Mockaitis V V50 119 107 11 03:38:52 03:37:23 01:47:34 Kaunas Lietuva
159 Ritvars Lerme V V40 120 108 33 03:39:07 03:38:45 01:45:36 Valmiera Latvija M 42
147 Eugenijus Žvykas V V 121 109 65 03:40:07 03:39:50 01:43:27 Panevėžys Lietuva Begimo klubas
243 Artūras Samas V V 122 110 66 03:40:10 03:39:14 01:52:52 Vilnius Lietuva
125 Darius Masionis V V 123 111 67 03:40:47 03:40:15 01:50:08 Garliava Lietuva Gyvenimas su kokybės ženklu
149 Arvydas Jurgelevičius V V40 124 112 34 03:41:19 03:40:29 01:45:18 Visaginas Lietuva Begimo klubas
184 Tomasz Kośla V V40 125 113 35 03:41:29 03:41:09 01:42:35 Brzeg Poland
357 Aidas Mikulskis V V 126 114 68 03:41:37 03:40:10 01:48:29 Vilnius Lietuva Compensa Life
222 Steven Kovats V V50 127 115 12 03:41:43 03:40:53 01:52:36 London United Kingdom
298 Andrius Servuta V V40 128 116 36 03:42:08 03:41:20 01:44:46 Klaipeda Lietuva O! Klaipėda
113 Tatiana Sviridova M M50 129 13 3 03:42:10 03:41:54 01:48:33 Sosnoviy Bor Leningrad region Rusijos Federacija Dinamo SPb
112 Jonas Juška V V40 130 117 37 03:42:48 03:42:29 01:41:51 Kaunas Lietuva Kauno BMK/VDU
134 Sami Halmo V V40 131 118 38 03:43:12 03:42:56 01:52:54 Turku Suomija The Team
329 Aliaksei Liavonau V V 132 119 69 03:44:05 03:43:46 01:51:34 Soligorsk Belarus Irun.by
385 Andrius Jurkšaitis V V 133 120 70 03:44:35 03:44:18 01:47:30 Tauragė Lietuva
8 Donatas Kalvaitis V V 134 121 71 03:44:38 03:43:51 01:50:09 Kaunas Lietuva
79 Arūnas Dubinskas V V40 135 122 39 03:44:39 03:44:30 01:50:08 Vilnius Lietuva sviesos kariai
384 Andrius Masalskis V V 136 123 72 03:44:43 03:44:39 01:36:21 Kaunas Lietuva
192 Ainars Gudevics V V 137 124 73 03:44:44 03:44:32 01:52:17 Riga Latvia
193 Andris Veiss V V 138 125 74 03:44:44 03:44:32 01:52:17 Riga Latvia
133 Povilas Beisys V V 139 126 75 03:46:15 03:45:03 01:51:58 Jonava Lietuva Jonavos miesto seniūnija
135 Svetlana Čerlina M M40 140 14 5 03:46:16 03:46:14 01:46:17 Vilnius Lietuva Vilniaus bėgimo klubas
115 Mindaugas Stankevičius V V 141 127 76 03:46:26 03:45:27 01:47:55 Vilnius Lietuva LSMU
74 Marius Skučas V V 142 128 77 03:46:45 03:45:52 01:56:30 Garliava Lietuva Gyvenimas su kokybės ženklu
53 Nerijus Didžiūnas V V 143 129 78 03:47:26 03:46:56 01:40:46 Vilnius Lietuva
208 Darius Bisikirskas V V 144 130 79 03:48:08 03:47:11 01:53:13 Kaunas Lietuva Banai running
323 Arūnas Vyšniauskas V V40 145 131 40 03:48:37 03:47:41 01:49:52 Kaunas Lietuva SDG
161 Mareks Meņšikovs V V40 146 132 41 03:48:50 03:48:19 01:47:46 Āgenskalna Priedes Latvija SUSLIKI
223 Igors Bugrovs V V 147 133 80 03:48:59 03:48:21 01:56:14 Riga Latvia
80 Juha Seppnen V V40 148 134 42 03:49:08 03:48:52 01:52:54 Masku Suomija The Team
372 Remigijus Pleteras V V 149 135 81 03:49:24 03:48:38 01:54:26 Kaunas Lietuva
316 Gediminas Sakalauskas V V 150 136 82 03:49:50 03:49:24 01:46:17 Kaunas Lietuva SDG
94 bronius varsackis V V50 151 137 13 03:49:54 03:49:22 01:46:00 kaunas Lietuva
348 Evaldas Jurgeliūnas V V 152 138 83 03:50:00 03:49:29 01:40:55 Kaunas Lietuva
295 Aivaras Kriščiūnas V V40 153 139 43 03:50:19 03:50:05 01:53:21 Kaunas Lietuva
216 CATALIN BOUREANU V V50 154 140 14 03:50:44 03:50:31 01:44:57 Bucuresti Romania
143 Virginijus Šaudys V V40 155 141 44 03:51:01 03:49:50 01:53:57 Kauno raj Lietuva Ugnes Karvelis gimnazija
355 Vitas Miškinis V V40 156 142 45 03:51:21 03:50:33 01:50:38 Kaunas Lietuva Rapala
78 MINDAUGAS CERNIAVICIUS V V 157 143 84 03:51:41 03:51:24 01:48:50 KAUNAS Lietuva MINDIGA
308 Julius Sakalauskas V V 158 144 85 03:51:57 03:51:08 01:53:39 Kaunas Lietuva VIP
400 Ieva Saltonienė M M 159 15 7 03:51:57 03:51:08 01:53:39 Kaunas Lietuva VIP
83 Andrius Motiejūnas V V 160 145 86 03:51:57 03:51:06 01:53:39 Kaunas Lietuva VIP
350 Jurij Sirotko V V 161 146 87 03:52:04 03:50:42 01:54:09 Lentvaris Lietuva Lietuvos kariuomene
383 Audrius Masalskis V V 162 147 88 03:52:10 03:52:08 01:36:41 Kaunas Lietuva
104 Saulius Giedraitis V V40 163 148 46 03:52:10 03:51:46 01:51:45 Kaunas Lietuva
120 Rima Vogl-Karmalaviciute M M40 164 16 6 03:52:11 03:51:46 01:51:45 Miunchenas Vokietija
101 Virgintas Stogevičius V V50 165 149 15 03:52:15 03:51:44 01:51:10 Kaunas Lietuva Begimo klubas
242 Romas Jasinskas V V70 166 150 1 03:52:20 03:52:17 01:52:10 Panevėžys Lietuva Rambynas
253 Emilia Bunea M M40 167 17 7 03:52:22 03:51:42 01:58:02 Bucharest Romania
86 Gintautas Virketis V V40 168 151 47 03:52:33 03:52:17 01:47:44 Kretinga Lietuva
196 Artūras Šilingas V V 169 152 89 03:53:23 03:52:54 01:55:26 Kaunas Lietuva -
90 Albert Veikša V V50 170 153 16 03:53:25 03:52:36 01:57:28 Visaginas Lietuva
361 Edmundas Šmitas V V40 171 154 48 03:53:46 03:53:09 01:51:14 Šilutė Lietuva
313 Aurimas Kubilius V V 172 155 90 03:53:58 03:52:51 01:51:23 Kaunas Lietuva SDG
100 Edvardas Linkevičius V V50 173 156 17 03:54:35 03:54:24 01:55:45 Kaunas Lietuva Jonavos Maratonas
139 Rimantas Ramanauskas V V60 174 157 1 03:56:00 03:55:52 01:44:57 Vilkaviškis Lietuva
248 Anders Viklund V V 175 158 91 03:56:27 03:56:15 01:45:51 Vlberg Sweden
220 Yuko Iizuka V V50 176 159 18 03:56:31 03:56:18 01:46:02 Tokyo Japan
322 Andrius Cicėnas V V40 177 160 49 03:56:33 03:55:24 01:51:50 Kaunas Lietuva SDG
168 Laimis Maliauskas V V 178 161 92 03:56:57 03:56:45 01:57:32 Kaunas Lietuva VDU
333 Vytautas Svirskas V V 179 162 93 03:56:59 03:56:17 01:59:17 Kaunas Lietuva Autotoja
266 Raimondas Malūkas V V 180 163 94 03:57:09 03:56:57 01:42:02 Palanga Lietuva
35 Airidas Gražinskis V V 181 164 95 03:57:09 03:56:50 01:54:05 Marijampolė Lietuva
49 Linas Misevičius V V 182 165 96 03:57:15 03:56:01 02:01:44 Zūkų kaimas Lietuva Zūkų Šernas
114 Petras Paulauskas V V 183 166 97 03:57:15 03:56:03 02:01:44 Vilnius Lietuva Šumerai
337 Nerijus Lukaševičius V V 184 167 98 03:57:22 03:56:26 01:57:28 Kaunas Lietuva Kauno maratono klubas
312 Paulius Bernadišius V V 185 168 99 03:57:22 03:56:25 01:57:26 Kaunas Lietuva Kauno maratono klubas
353 Pavel Ladziato V V 186 169 100 03:57:23 03:56:18 01:59:26 Kaunas Lietuva Swedbank, AB
64 Lina Abromaitytė M M 187 18 8 03:57:27 03:57:23 01:55:16 Vilnius Lietuva
11 Žilvinas Kuusas V V 188 170 101 03:57:43 03:56:26 01:56:31 Vilnius Lietuva
50 Tadas Laurinaitis V V 189 171 102 03:57:53 03:57:34 01:46:15 Kaunas Lietuva
71 Elena Ionova M M50 190 19 4 03:58:23 03:57:37 01:59:19 Tichvin Rusijos Federacija Tichvin
211 Paulius Jurevicius V V40 191 172 50 03:58:26 03:57:45 01:46:56 Kaunas Lietuva Begimo klubas
286 Arnoldas Minelga V V 192 173 103 03:58:41 03:58:12 01:56:48 Kaunas Lietuva
95 Indrė Šedbaraitė M M 193 20 9 03:59:03 03:58:47 01:55:19 Kaunas Lietuva